I Am The Spice tootekataloog
Mida tähendab chimichurri? Kus kasutada sichuani pipart? Millised maitseained kuuluvad berbere segusse? Kõigile neile küsimustele annab vastuse maitseainete sarja I Am The Spice kataloog. Siin on olemas tootesarja erinevate alamsarjade kirjeldused ja kõikide maitseainete ja segude koostisosad ning kasutusvõimalused.

Ponthier tootekataloog
Külmutamine on paljude puu- ja köögiviljade ning marjade jaoks kõige parem ja tervislikum säilitusviis. Külmutatud tooted võivad toitainete koha pealt olla võrdväärsed värskete toodetega. Ponthier on Prantsusmaa ettevõte, mis toodab juba alates 1946. aastast külmutatud puu- ja köögiviljapüreesid ning –kastmeid.

Külmutatud kala ja mereandide kataloog
Külmutatud kala võib olla nii mõnelgi juhul suureks eeliseks. Näiteks on võimalik nautida kaugeid eksootilisi kalu aastaringselt. Külmutatud kala säilitab toitainelised omadused, kuna külmutamine aeglustab lagunemise protsesse. Siit kataloogist leiate põnevat infot paljude külmutatud kalade kohta.

Puhastusvahendite kataloog
Puhastamist ja koristamist tuleb ette igas eluvaldkonnas. Puhastusvahendite kataloogist leiate kõik selleks puhuks vajaliku. Tutvuge vahenditega, mis on mõeldud spetsiaalselt tööstustele, toitlustus- ja majutusasutustele aga ka kodustele majapidamistele.

Liha kataloog
Liha pikemaks säilitamiseks ja maitseomaduste parandamiseks seda kas kuiv- või märglaagerdatakse. Kataloog tuvustab nii Balti rohumaa veiste kui Feel The Beef veiselihast tooteid.

Lihatoodete kataloog
Kataloog sisaldab parimaid kvaliteetseid Hispaania, Itaalia ja Prantsusmaa lihatooteid nagu serrano, chorizo, salaami, fuet, parma sink, nduja ja pancetta. Lisaks veel selliseid hõrgutisi nagu foie gras ja pardi-confit.

Õlide ja äädikate kataloog
Siit kataloogist leiate kvaliteetseid ekstra-neitsioliiviõlisid ja palsamiäädikaid. Lisaks neile sisaldab kataloog veel haruldasemaid õlisid nagu riisi-, viinamarjaseemne-, maapähkli-, avokaado- ja seesamiõli.

Koppert Cress tootekataloog
Koppert Cress on spetsialiseerunud kressidele ja unikaalsete taimede võrsetele, millel igaühel on oma spetsiifiline efekt maitsemeeltele. Kataloogist leiate nende laia tootevaliku.

Humidor kataloog
Humidor tähendab karpi või ruumi, mille niiskustase on muutumatu ja mida kasutatakse sigarite, sigarettide ja piibutubaka hoiustamiseks. Promo Cash&Carry’s on avatud walk-in humidor. Kataloogist leiate lisaks eksklusiivsetele sigaritele ka erinevaid sigaritarvikuid.

Kondiitritoodete kataloog

 Kondiitritoodete kataloogist leiab kõrge kvaliteediga kondiitritoode abivahendeid erinevate kookide, magustoitude, maiustuste, jäätise valmistamiseks. Valikus erinevad pulbrid, pastad, geelglasuurid, täidised.